Autobaterie BOSCH

  BOSCH patří mezi společnosti s dlouholetou tradicí. Firma byla založena již v roce 1886 v německém městě Stuttgart. Jejím zakladatel je Robert Bosch. Značka Bosch je často a oprávněně spojována s použitím inovativních technologií a vynálezů. Na český trh vstoupila značka BOSCH již v 19. století, kdy k jejím partnerům patřila např. firma Laurin & Klement.

  Strategickým cílem firmy je zlepšovat kvalitu života na celém světě díky výrobkům a službám, které jsou inovativní a budí nadšení. Bosch vytváří technologie, které jsou „Stvořené pro život“. Dopřejte si maximální startovací výkon s akumulátory Bosch. Vysoká kvalita mezinárodního originálního vybavení s ohledem na studené starty a vysokou kapacitu. Baterie Bosch splní požadavky každého zákazníka s ohledem na požadovaný typ vozidla, vybavení a jízdní vlastnosti vozidla.

Mezi přední výhody autobaterií značky Bosch patří rychlé a bezpečné startování za každého počasí, vysoká bezpečnost, spolehlivost a kvalita. 

BOSCH S3
  Základní řada autobaterií BOSCH nabízí ekonomické řešení pro starší vozidla s jednoduchou elektronickou výbavou. Záruka bezúdržbového a dlouhodobého provozu. 

BOSCH S4
  Nejpoužívanější řada autobaterií BOSCH, určena pro osobní automobily všech typů a kategorií. Extrémně nízké samovolné vybíjení, vysoký startovací výkon. 

BOSCH S5
  Vyšší řada autobaterií s použitím technologie Bosch Silver, určená pro vozidla vyšší třídy s bohatou elektronickou výbavou (NAVIGACE, TV, LCD, vyhřívaná sedadla apod.). Vysoký startovací výkon při studeném startu.