Autobaterie Varta Black Dynamic 88Ah, 12V, 740A, F5 , 588403074

VARTA Black Dynamic, záruka spolehlivosti, kvalitního výkonu a dlouhodobé výdrže. Jestliže hledáte standardní autobaterii s vysokou kvalitou, řada Black Dynamic je správnou volbou pro váš automobil. 

Skladem
Kód: 588 403 074 312 2
Značka: VARTA
4 741 Kč –30 % 3 319 Kč / ks 2 743 Kč bez DPH
Kategorie: Autobaterie Varta Black Dynamic
Záruka: 24 měsíců
1) Kapacita: 88 Ah
2) Délka: 353 mm
3) Šířka: 175 mm
4) Výška: 175 mm
5) Typ kontaktů: Evropské vozy
6) Umístění kontaktů: (+) VPRAVO
7) Napětí: 12V
Typ kontaktů: 1, (Evropské vozy), plus 19.5 mm, mínus 17.9 mm
Typ upevnění: B13 (spodní lišta)
Startovací proud: 740 A
Autobaterie Varta Black Dynamic 88Ah, 12V, 740A, F5  , 588403074
4 741 Kč –30 %

VARTA Black Dynamic, základní řada VARTA TRIO DYNAMIC, (BLACK dynamic základní řada, BLUE dynamic střední řada, SILVER dynamic vysoká řada) pro kvalitní a dlouhodobý výkon. Tato řada představuje ten správný poměr mezi vysokou kvalitou a cenou. Standardní baterie vhodná pro všechny automobily s běžnými nároky na energii. Záruka spolehlivosti, kvalitního výkonu a v neposlední řadě dlouhodobé výdrže

Hlavní výhody:powerframe2_06

  • Zaručený výběr pro všechny automobily s běžnými energetickými nároky
  • Technologie labyrintového víka pro maximální bezpečnost a bezúdržbovost
  • Mřížka PowerFrame® pro studený start a dlouhodobý výkon
  • Vyvinuta podle nejvyšších evropských standardů

 

Technologie mřížky PowerFrame vyvinutá společností Johnson Controls je další generací technologie vozidlových baterií. Inovativní konstrukce kladné mřížky PowerFrame je silnější a trvanlivější, a poskytuje baterii vašeho vozidla optimální výkon.

UDRŽTE VAŠE VOZIDLO V POHYBU

Technologie mřížky PowerFrame je navržena k minimalizaci koroze, která způsobuje selhání baterie, a umožňuje tak vám i vašemu vozidlu zůstat mobilní. K této korozi dochází postupně jako výsledek cyklů nabíjení a vybíjení probíhajících v baterii vašeho automobilu. Při zakoupení vozidlové baterie s technologií mřížky PowerFrame budete mít v duši klid, že auto kdykoli nastartujete.

STRUKTURÁLNĚ SILNÁ

Patentovaná technologie mřížky PowerFrame byla navržena pro výkon. Má až o 66 % vyšší životnost a odolnost proti korozi než jiné modely mřížek. Technologie mřížky PowerFrame zajišťuje odolnost mřížky proti praskání a máte tak jistotu, že pokles výkonu bude pozvolnější.

VYNIKAJÍCÍ STARTOVACÍ VÝKON

Právě kladná mřížka poskytuje energii pro startování automobilu. Je to kritická součást baterie, start za startem. Konstrukce mřížky PowerFrame zvyšuje výkonnost elektrické soustavy vozidla, poskytuje vynikající startovací sílu díky lepšímu průchodu proudu až o 70 % oproti jiným technologiím mřížky. To znamená více souvislých startů.

ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Výrobní proces PowerFrame spotřebovává o 20 % méně energie a produkuje o 20 % méně skleníkových plynů, než jiné výrobní postupy.

V roce 2006 proces technologie mřížky PowerFrame obdržel cenu 2006 Clean Air Award od EPA za snížení CO² ve vzduchu.

powerframe-cz

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: