Startovací vozík GYS STARTIUM 680E

 
  • 1 z 2
 

Pojízdný startovací vozík GYS STARTIUM 680E je zařízení pro bezpečné startování moderních vozidel, určeno pro baterie typu kapalina/gel/AGM nebo Stop/Start. Nabíjení bez nutnosti dohledu nebo vyjmutí baterie z vozidla. Zařízení trvale analyzuje stav Vaší baterie a automaticky nastaví výstupní napětí. Aktuální stav můžete po celou dobu sledovat na digitální obrazovce. 

Dostupnost 24h
Cena 13 215 Kč / ks bez DPH
15 990 Kč / ks    
Kód produktu 026490
Kategorie Automatické startovací vozíky s nabíječkou
 

Pojízdný startovací vozík GYS STARTIUM 680E je zařízení pro bezpečné startování moderních vozidel, určeno pro baterie typu kapalina/gel/AGM nebo Stop/Start. Pokud si nejste jisti typem baterie, zvolte úroveň "Universal" a zajistěte bezpečné nabití baterie jakéhokoliv typu. Na výběr jsou 4 nabíjecí výstupy: 5A, 15A, 20A a 40A.

Nabíjení bez nutnosti dohledu nebo vyjmutí baterie z vozidla. Zařízení trvale analyzuje stav Vaší baterie a automaticky nastaví výstupní napětí. Aktuální stav můžete po celou dobu sledovat na digitální obrazovce, která zobrazuje napětí a aktuální procento nabití.

Ochrana elektroniky Vašeho vozidla, jak již bylo zmíněno baterii není nutné vyjmout z vozidla nebo ji odpojit. Žádné riziko vzniku jiskření. Nabíjecí svorky nejsou pod napětím, jestliže nejsou připojeny k baterii. Možnost nabití i vysoce vybitých baterií s napětím (< 1V) v případě, že baterie není poškozena. 

Funkce časovače Vám zaručí bezpečné nabíjení bez jakéhokoliv rizika. SOS Recovery pro sulfatované baterie, umožňuje oživení a znovu nabití baterií, u kterých již začal proces sulfatace článků. Inteligentní startování, které pozná automaticky poškozenou nebo silně sulfatovanou baterii. V takovém případě nedodává žádný proud, aby nedošlo k poškození elektroniky vozidla. 

Hlavní výhody:

  • nabití i vysoce vybitých baterií (< 1 V)
  • 100% bezpečnost během nabíjení
  • časovač
  • automatický start s uložením naposledy použitých parametrů
  • testovací funkce alternátoru pro zjistění závad
  • indikace závad na digitální obrazovce

 

Parametry:

Napájecí napětí: 230V
Nabíjecí regulační stupně: 4
Nabíjecí napětí: 12/24V
Kapacita baterií: 12V (20 - 675Ah), 24V (20 - 525Ah)
Nabíjecí proud stř.: 30A
Nabíjecí proud efekt.: 75A
Startovací proud 1 V/C: 12V (380A), 24V (270A)
Startovací proud 0 V/C: 12V (550A), 24V (380A)
Rozměry: 310 x 480 x 800 mm
Hmotnost: 30 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.