Startovací vozík GYS STARTIUM 330E

Startovací vozík GYS STARTIUM 330E je automatické kompaktní zařízení. Díky mikroprocesoru získáte maximální účinnost a bezpečnost. Určeno pro všechny olověné baterie. Nabíjení bez nutnosti dohledu nebo vyjmutí baterie z vozidla. Zařízení trvale analyzuje stav Vaší baterie a automaticky nastaví výstupní napětí. Aktuální stav můžete po celou dobu sledovat na digitální obrazovce. 

24h
Kód: 026469
10 990 Kč / ks 9 083 Kč bez DPH

Startovací vozík GYS STARTIUM 330E je automatické kompaktní zařízení. Díky mikroprocesoru získáte maximální účinnost a bezpečnost. Určeno pro všechny olověné baterie typu kapalina/gel/AGM, Start&Stop, Calcium, VRLA a EFB. 

Nabíjení bez nutnosti dohledu nebo vyjmutí baterie z vozidla. Zařízení trvale analyzuje stav Vaší baterie a automaticky nastaví výstupní napětí. Aktuální stav můžete po celou dobu sledovat na digitální obrazovce, která zobrazuje napětí a aktuální procento nabití.

Ochrana elektroniky Vašeho vozidla, jak již bylo zmíněno baterii není nutné vyjmout z vozidla nebo ji odpojit. Žádné riziko vzniku jiskření. Nabíjecí svorky nejsou pod napětím, jestliže nejsou připojeny k baterii. Možnost nabití i vysoce vybitých baterií s napětím (< 1V) v případě, že baterie není poškozena. 

Funkce časovače Vám zaručí bezpečné nabíjení bez jakéhokoliv rizika. SOS Recovery pro sulfatované baterie, umožňuje oživení a znovu nabití baterií, u kterých již začal proces sulfatace článků. Inteligentní startování, které pozná automaticky poškozenou nebo silně sulfatovanou baterii. V takovém případě nedodává žádný proud, aby nedošlo k poškození elektroniky vozidla. 

Hlavní výhody:

  • nabití i vysoce vybitých baterií (< 1 V)
  • 100% bezpečnost během nabíjení
  • časovač
  • automatický start s uložením naposledy použitých parametrů
  • testovací funkce alternátoru pro zjistění závad
  • indikace závad na digitální obrazovce

 

Parametry:

Napájecí napětí: 230V
Nabíjecí regulační stupně: 4
Nabíjecí napětí: 12/24V
Kapacita baterií: 12V (20 - 370Ah), 24V (20 - 300Ah)
Nabíjecí proud stř.: 25A
Nabíjecí proud efekt.: 40A
Startovací proud 1 V/C: 12V (165A), 24V (130A)
Startovací proud 0 V/C: 12V (270A), 24V (210A)
Rozměry: 430 x 260 x 260 mm
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: