PICK-UP servis, přijedeme za Vámi

  Služba Pick-up společnosti PK Technik je určena zákazníkům, kteří chtějí ušetřit čas, který by strávili na cestě do servisu a zpět. Součástí této služby je vyzvednutí vašeho vozidla, provedení objednaných služeb a opětovné vrácení vozu zpět na místo určení. Tuto službu můžete také využít jako výjezdní servis při potížích s autem, které potřebujete řešit ihned a na místě. Využít můžete také služby zapůjčení náhradního vozidla za zvýhodněných podmínek (v kombinaci s dalšími našimi službami). Nabízíme komplexní servis pro vytížené klienty, kteří si cení svého času a potřebují služby bez limitů.

Možnosti vyUžití služby Pick-up

  • vyzvednutí vozu za účelem provedení údržby či servisu, včetně výměny pneumatik
  • vyzvednutí vozu za účelem provedení STK, emisí či změny v technickém průkazu (převod vozidla apod.)
  • výjezd na určené místo při potížích s vozem (problém s nastartováním, výměna akumulátoru apod.)
  • asistence při prodeji či koupi vozu
  • asistence při řešení nehody


Dotaz:
Proč není služba Pick-up zdarma jako u jiných společností?

Žádná služba není zdarma, jen některé společnosti v rámci svých vysokých provizí mohou inzerovat některé služby „zdarma“. Zdarma však není a vždy ji zaplatíte v rámci dalších sjednaných služeb, které mají vyšší ceny, aby pokryly tyto služby navíc. Naše ceny v PK Technik jsou adekvátní, transparentní a férové pro všechny naše klienty.

pickup servis pktechnik
250 Kč bez DPH
303 Kč

Cena je platná pro výjezd 0 - 5 km od provozovny společnosti PK Technik. V případě jiné vzdálenosti zvolte prosím adekvátní variantu.

Kód: PICKUP1
pickup servis pktechnik
320 Kč bez DPH
387 Kč

Cena je platná pro výjezd 5 - 15 km od provozovny společnosti PK Technik. V případě jiné vzdálenosti zvolte prosím adekvátní variantu.

Kód: PICKUP2
pickup servis pktechnik
370 Kč bez DPH
448 Kč

Cena je platná pro výjezd 15 - 30 km od provozovny společnosti PK Technik. V případě jiné vzdálenosti zvolte prosím adekvátní variantu.

Kód: PICKUP3
3 položek celkem