Servisní prohlídka Standard

Výměna motorového oleje, filtrů, diagnostika, nastavení servisního intervalu, potvrzení servisní historie. Určeno pro auta nižší a střední třídy.

60 minut
Kód: SERVIS I
1 210 Kč / ks 1 000 Kč bez DPH
Kategorie: Servisní prohlídky
Cena nezahrnuje: motorový olej, filtry
Cena zahrnuje: výměna motorového oleje, výměna olejového filtru, výměna vzduchového filtru, výměna palivového filtru, věměna kabinového filtru
ČASOVÝ ODHAD: do 60 minut

Pravidelná servisní prohlídka, kontrola vozu, dle servisního intervalu, inspekční servis. Tato servisní prohlídka je určena pro vozy nižší a střední třídy, pokud si nejste jisti, zda vaše auto potřebuje Servisní prohlídku Standard či Nadstandard, neváhejte se na nás před zakoupením obrátit, rádi vám poradíme.

Provádí se:
  • Vypuštění motorového oleje
  • Výměna filtrů (olejový, palivový, vzduchový, kabinový)
  • Správný výběr typu nového oleje a naplnění motoru
  • Diagnostika, nastavení servisního intervalu
  • Potvrzení servisní historie do servisní knihy
  • Vylepení kontrolního štítku o úkonu

 

Cena za tuto prohlídku zahrnuje likvidaci použitého oleje a použitých filtrů, ochranné a čistící prostředky, nářadí a vybavení potřebné pro tento úkon (použití zvedáku, nádoby na použitý olej a další přípravky a specializované ruční nářadí) a další. Možno zajistit vyzvednutí vašeho vozu, a zpětné přistavení na vaši adresu pomocí služby Pick-up. Servisní prohlídku je možné provést na počkání (k dispozici máme TV se satelitem, WIFI, profesionální kávovar, chlazené nápoje, něco ke čtení), aktuální dostupnost služby na počkání ověřte, prosíme, dopředu.

Časový odhad: 30 - 90 min (dle typu a stavu vozu)

Cena nezahrnuje: náhradní díly potřebné pro úkon (olej, filtry)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: