Startovací vozík GYS GYSTART 1224T

 
 

Nabíjecí a startovací zařízení pro startování vozidel s autobateriemi 12/24V o kapacitě 65-1350Ah. Zařízení je určeno pro baterie s volným elektrolytem s náplní olovo-kyselina. Okamžitě po připojení je možné startovat akumulátory do kapacity 200Ah. Nejvýkonnější startovací zařízení značky GYS.

Dostupnost 24h
Cena 28 091 Kč / ks bez DPH
33 990 Kč / ks    
Kód produktu 025394
Kategorie Tradiční analogové startovací vozíky s nabíječkou
 

Nabíjecí a startovací zařízení GYSTART 1224T je třífázový stroj určený pro startování vozidel s autobateriemi 12/24V. Okamžitě po připojení je možné startovat akumulátory do kapacity 200Ah. Doporučujeme akumulátory do kapacity 300Ah startovat po 10ti minutovém dobíjení autobaterie. Zařízení je vybaveno ochranou proti zkratům, obrácené polaritě a přepětí. Měděné vinutí transformátoru

GYSTART 1224 T je zařízení vhodné pro kyselinové olověné baterie s volným elektrolytem. Nabíjení probíhá s automatickým vypnutím po dobití autobaterie. Součástí zařízení je analogový ampérmetr. Umožňuje dobíjení s plynulou regulací nabíjecího proudu.

Ve výbavě jsou standardně startovací kabely o délce 2,5 m s dálkovým tlačítkem pomocného startu. Napájení je zajištěno třífázovým proudem 400V s jištěním pojistkou 200A.

Největší a nejvýkonnější startovací zařízení (BOOSTER) společnosti GYS, které vám umožňuje startovat a zároveň dobíjet osobní, nákladní, stavební a zemědělská vozidla. Je možné jej využít jako startovací vozík pro nákladní vozy i jako startovací zdroj s nabíječkou akumulátorů.

NABÍJEČKA:

  • AUTOMATICKÉ NABÍJENÍ: aktivace elektronické kontrolky zařízení do této pozice automaticky nabíjí bez nutnosti dohledu a zajišťuje maximální možnou ochranu baterie a elektrických přístrojů ve vozidle. Možnost trvalého připojení díky regulaci indikace nabíjení. Indikátor diagnostiky - nabíjení/ baterie nabitá. 
  • MANUÁLNÍ NABÍJENÍ: nutnost dohledu a manuálního ukončení nabíjení. Umožňuje dobíjení bez omezení napětí, což umožňuje znovuobnovení vybitých a sulfatovaných baterií nebo zrychlení nabíjení.

 

STARTÉR:

  • pozice elektronické kontroly zabezpečuje ochranu vozidla proti přepětí díky automatickému monitorovacímu systému, které kontroluje přebytek výstupního napětí při startu. 
  • možnost dálkového spuštění pomocí tlačítka na startovacím kabelu

 

Parametry:

Napájecí napětí: 400V (třífázový proud)
Nabíjecí regulační stupně: 3
Nabíjecí napětí: 12/24V
Kapacita baterií: 65 - 1350Ah
Nabíjecí proud stř.: 60A
Nabíjecí proud efekt.: 80A
Startovací proud 1 V/C: 780A
Startovací proud 0 V/C: 1200A
Rozměry: 425 x 345 x 710 mm
Hmotnost: 54,5 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.