Autobaterie Varta Blue Dynamic EFB 65Ah, 12V, 650A, D54 , 565500065

Vyrobeny pro požadavky vozů se standardní funkcí Start-Stop. Systémem Start-Stop je vybaveno stále více nových vozů, předpokládá se, že do roku 2020 to bude okolo 80 % všech nově vyrobených vozidel

Skladem
Kód: 565 500 065 D84 2
Značka: VARTA
5 136 Kč –35 % 3 338 Kč / ks 2 759 Kč bez DPH
Kategorie: Varta Blue Dynamic EFB
Záruka: 24 měsíců
1) Kapacita: 65 Ah
2) Délka: 278 mm
3) Šířka: 175 mm
4) Výška: 175 mm
5) Typ kontaktů: Evropské vozy
6) Umístění kontaktů: (+) VPRAVO
7) Napětí: 12V
Typ kontaktů: 1, (Evropské vozy), plus 19.5 mm, mínus 17.9 mm
Typ upevnění: B13 (spodní lišta)
Startovací proud: 650 A
565 500 065 D84 2
5 136 Kč –35 %

Autobaterie Varta Blue Dynamic EFB Start-Stop jsou vyrobeny pro požadavky vozů se standardní funkcí Start-Stop. Systémem Start-Stop je vybaveno stále více nových vozů, předpokládá se, že do roku 2020 to bude okolo 80 % všech nově vyrobených vozidel, bez ohledu na segment a třídu. Pokud automobil stojí například na světelné křižovatce či v koloně, motor běží na volnoběh, spotřebovává palivo, produkuje škodlivé emise. Automobil s funkcí Start-Stop v tomto případě motor vypne a šetří palivo, ale především naše ovzduší. To byl hlavní důvod přínosu funkcí START-STOP pro vozidla. Pokud chcete uvést automobil opět do provozu motor automaticky nastartován sešlápnutím spojkového pedálu, či u brzdového (automaty).  Časté starty nejsou pro motor nijak škodlivé, pro startér motoru také ne, jelikož je na takový provoz z výroby dimenzován, ale pro standardní startovací autobaterii by to problém. Není na tak časté startování konstruovaná. Proto výrobci akumulátorů reaguji. Varta Start-Stop (Blue Dynamic EFB) je dvakrát odolnější proti cyklickému zatěžování a její limit minimálního startovací kapacity pro start vozu je posunut o mnohem níže, nežli u standartních startovacích akumulátorů. 

  • Dvojnásobná životnost
  • Vynikající startovací výkon
  • Odolná proti vytečení až do náklonu 55°
  • Absolutně uzavřená, tedy absolutně bezúdržbová
  • Pomáhá chránit životní prostředí s programem ecosteps®
  • Zkonstruována pro vozy s konvenční technologií Start-Stop
  • Čistá výroba – o 20 % nižší spotřeba energie a o 20 % nižší znečištění vzduchu
  • Optimalizovaná technologie EFB (Enhanced Flooded Battery) se speciálním separátorem s polyesterovým vláknem

 

Pro klid v duši a absolutní spolehlivost drží řada Blue Dynamic krok s vaším nabitým denním programem; poskytuje stabilní vysoký výkon po dlouhou dobu.

Jestliže jste závislí na spolehlivosti vašeho vozidla a trvalém výkonu, abyste za den všechno stihli, toto jsou baterie, kterým můžete věřit. Baterie VARTA® Blue Dynamic nabízí spolehlivost pro všechna vozidla se standardní výbavou nebo funkcí Start-Stop, abyste si nemuseli dělat starosti s mobilitou. 

 

Moderní technologie EFB akumulátorů

Vyberte si technologii EFB (Enhanced Flooded Battery) a získáte vynikající a mimořádnou autobaterii pro vozidla s abnormálně vyššími požadavky na energii, ať již z důvodu náročnějšího jízdního režimu, instalovaného bohatého příslušenství a vybavení, nebo pro automobily s funkcí Start-Stop bez rekuperace brzdné energie.

Baterie EFB mají dvojnásobnou odolnost oproti konvenčním bateriím, z čehož plyne spolehlivost a klid pro vás.

 

Hnací síla zaměřená na technologii Start-Stop

Předpokládá se, že do roku 2020 bude okolo 80 % všech nově vyrobených vozidel, bez ohledu na segment a třídu, vybaveno funkcí Start-Stop. Baterie VARTA Silver Dynamic AGM a Blue Dynamic EFB využívají nejpokročilejší technologii  na podporu vysokých požadavků na energii u vozidel vybavených základním a pokročilým stupněm technologie Start-Stop. Baterie Silver Dynamic AGM a Blue Dynamic EFB nabízí výjimečný stupeň spolehlivosti a konzistence.

 

Varta EFB technologie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: