Autobaterie Varta Blue Dynamic 70Ah, 12V, 630A, E23 , 570412063

Střední řada VARTA TRIO DYNAMIC, pro absolutní spolehlivost a stabilní výkon. Tato řada je vhodná pro náročné uživatele s náročným denním programem, kteří hledají vysoký výkon. Hlavní výhodou řady Blue Dynamic je mnohostranné použití a široká nabídka rozměrů pro nestandardní, nebo spíše méně časté aplikace do automobilů pocházejících z ASIE. (Toyota, Kia, Mazda a pod..)

Skladem
Kód: 570 412 063 313 2
Značka: VARTA
4 103 Kč –30 % 2 872 Kč / ks 2 374 Kč bez DPH
Kategorie: Varta Blue Dynamic
Záruka: 24 měsíců
1) Kapacita: 70 Ah
2) Délka: 261 mm
3) Šířka: 175 mm
4) Výška: 220 mm
5) Typ kontaktů: Japonské vozy
6) Umístění kontaktů: (+) VPRAVO
7) Napětí: 12V
Typ kontaktů: 3, (Japonské vozy), plus 12.7 mm, mínus 11.1 mm
Typ upevnění: B01
Startovací proud: 630 A
Autobaterie Varta Blue Dynamic 70Ah, 12V, 630A, E23  , 570412063
4 103 Kč –30 %

VARTA Blue Dynamic, střední řada VARTA TRIO DYNAMIC, (BLACK dynamic základní řada, BLUE dynamic střední řada, SILVER dynamic vysoká řada) pro absolutní spolehlivost a stabilní výkon. Tato řada je vhodná pro náročné uživatele s náročným denním programem, kteří hledají vysoký výkon. Hlavní výhodou řady Blue Dynamic je variabilita použití a široká nabídka rozměrů pro nestandardní, nebo spíše méně časté aplikace do automobilů pocházejících z ASIE. (Toyota, Kia, Mazda a pod..)

Hlavní výhody:powerframe2_06

  • Střední produkt z VARTA TRIO DYNAMIC
  • Široká nabídka rozměrů pro méně časté (v Evropě) aplikace
  • Mřížka PowerFrame® pro velkou startovací sílu s vysokou spolehlivost
  • Pomáhá chránit životní prostředí s programem ecosteps®
  • Vyvinuta podle nejvyšších evropských standardů

 

Technologie mřížky PowerFrame vyvinutá společností Johnson Controls je další generací technologie vozidlových baterií. Inovativní konstrukce kladné mřížky PowerFrame je silnější a trvanlivější, a poskytuje baterii vašeho vozidla optimální výkon.

UDRŽTE VAŠE VOZIDLO V POHYBU

Technologie mřížky PowerFrame je navržena k minimalizaci koroze, která způsobuje selhání baterie, a umožňuje tak vám i vašemu vozidlu zůstat mobilní. K této korozi dochází postupně jako výsledek cyklů nabíjení a vybíjení probíhajících v baterii vašeho automobilu. Při zakoupení vozidlové baterie s technologií mřížky PowerFrame budete mít v duši klid, že auto kdykoli nastartujete.

STRUKTURÁLNĚ SILNÁ

Patentovaná technologie mřížky PowerFrame byla navržena pro výkon. Má až o 66 % vyšší životnost a odolnost proti korozi než jiné modely mřížek. Technologie mřížky PowerFrame zajišťuje odolnost mřížky proti praskání a máte tak jistotu, že pokles výkonu bude pozvolnější.

VYNIKAJÍCÍ STARTOVACÍ VÝKON

Právě kladná mřížka poskytuje energii pro startování automobilu. Je to kritická součást baterie, start za startem. Konstrukce mřížky PowerFrame zvyšuje výkonnost elektrické soustavy vozidla, poskytuje vynikající startovací sílu díky lepšímu průchodu proudu až o 70 % oproti jiným technologiím mřížky. To znamená více souvislých startů.

ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Výrobní proces PowerFrame spotřebovává o 20 % méně energie a produkuje o 20 % méně skleníkových plynů, než jiné výrobní postupy.

V roce 2006 proces technologie mřížky PowerFrame obdržel cenu 2006 Clean Air Award od EPA za snížení CO² ve vzduchu.

powerframe-cz

 

Varta Power Frame

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: