Autobaterie Varta Promotive Silver 180Ah, 12V, 1000A, M18 , 680108100

 Promotive Silver je ideální volbou pro užitková vozidla s bohatým vybavením, která musí odvést velký špičkový výkon a která si nemohou dovolit žádné prostoje při náhlém selhání. Typickým příkladem jsou kamiony pro dálkovou dopravu, kamiony s hydraulickými pložinami, které pohání výkonné čerpadlo s velkým odběrem, autobusy, hasičská a komunální vozidla. Tento technicky vyspělý, zcela bezúdržbový produkt VARTA nabízí velkou odolnost při cyklickém zatěžování a extrémně dlouhou životnost díky technologii SHD (Super Heavy Duty).

Skladem
Kód: 680 108 100 A72 2
Značka: VARTA
9 901 Kč –35 % 6 436 Kč / ks 5 319 Kč bez DPH
Kategorie: Varta Promotive Silver
Záruka: 24 měsíců
1) Kapacita: 180 Ah
2) Délka: 513 mm
3) Šířka: 223 mm
4) Výška: 223 mm
5) Typ kontaktů: Evropské vozy
7) Napětí: 12V
Typ kontaktů: 1, (Evropské vozy), plus 19.5 mm, mínus 17.9 mm
Typ upevnění: B00
Startovací proud: 1000 A
Autobaterie Varta Promotive Silver 180Ah, 12V, 1000A, M18  , 680108100
9 901 Kč –35 %

  Autobaterie VARTA Promotive Silver je ideální volbou pro užitková vozidla s bohatým vybavením, která musí odvést velký špičkový výkon a která si nemohou dovolit žádné prostoje při náhlém selhání. Typickým příkladem jsou kamiony pro dálkovou dopravu, kamiony s hydraulickými pložinami, které pohání výkonné čerpadlo s velkým odběrem, autobusy, hasičská a komunální vozidla. Tento technicky vyspělý, zcela bezúdržbový produkt VARTA nabízí velkou odolnost při cyklickém zatěžování a extrémně dlouhou životnost díky technologii SHD (Super Heavy Duty). Díky technologii legování mřížky vápníkem a stříbrem dochází k minimálnímu samovybíjení. S tímto typem akumulátoru můžete hodit za hlavu problémy se studenými starty i s intervaly údržby. Velmi šetří celkové provozní náklady. Dokonce i při nejvyšších požadavcích přesvědčí velkou odolností při cyklickém zatěžování a extrémně dlouhou životností. Tím nabízí baterie VARTA Promotive Silver nejlepší předpoklady pro maximální výkony v provozu ve městě, na linkách i v dálkovém provozu. Akumulátor se dodává nalitý a nabitý, je zcela bezúdržbový, okamžitě připraven k jízdě. Plná recyklovatelnost je zárukou šetrnosti k životnímu prostředí.

  • Určena pro vysoce výkonná užitková vozidla s velkou spotřebou energie a vysokými požadavky na odolnost proti otřesům
  • Extrémně bezpečná díky technologii labyrintového víka, integrované ochraně proti zpětnému zážehu, chráněným pólům a speciálním krytkám
  • Minimální samovybíjení díky technologii legování mřížky na bázi vápníku a stříbra zajišťuje až 18 měsíční skladovatelnost, dlouhou životnost
  • Nejnovější technologie na úrovni originálního vybavení a nejnižší spotřeba vody pro maximální úsporu celkových provozních nákladů (TCO)
  • V souladu s nejvyššími evropskými standardyvýrobců automobilů
  • Autobaterie je v nabitém stavu, okamžitě připravená k jízdě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: