Autobaterie Varta Silver Dynamic 63Ah, 12V, 610A, D15 , 563400061

VARTA Silver Dynamic, pro extra sílu a prémiový výkon, nabízí vynikající startovací sílu, která bez kompromisů splňuje nejpřísnější požadavky na energii; poskytuje nejvyšší výkon pro vozidla s bohatou výbavou.

Skladem
Kód: 563 400 061 316 2
Značka: VARTA
4 047 Kč –30 % 2 833 Kč / ks 2 341 Kč bez DPH
Kategorie: Varta Silver Dynamic
Záruka: 24 měsíců
1) Kapacita: 63 Ah
2) Délka: 242 mm
3) Šířka: 175 mm
4) Výška: 190 mm
5) Typ kontaktů: Evropské vozy
6) Umístění kontaktů: (+) VPRAVO
7) Napětí: 12V
Typ kontaktů: 1, (Evropské vozy), plus 19.5 mm, mínus 17.9 mm
Typ upevnění: B13 (spodní lišta)
Startovací proud: 610 A
563 400 061 316 2
4 047 Kč –30 %

VARTA Silver Dynamic, vysoká řada VARTA TRIO DYNAMIC, (BLACK dynamic základní řada, BLUE dynamic střední řada, SILVER dynamic vysoká řada) pro extra sílu a prémiový výkon. Používáno u mnoha výrobců v prvovýrobě automobilů osobních, nákladních, autobusů, stavebních a zemědělských strojů. Nabízí vynikající startovací sílu, která bez kompromisů splňuje nejpřísnější požadavky na energii, poskytuje nejvyšší výkon pro vozidla s bohatou výbavou, mnoha elektrickými spotřebiči a jednotkami. Spolehlivé napájení i při nadprůměrném množství spotřebičů, výjimečně vysoký výkon při startu za studena i za extrémních podmínek a maximální rezervy kapacity. Tento výrobek nasazuje laťku, která přesahuje dokonce požadavky největších světových koncernů a jejich vysoce technicky vybavených vozů.

Hlavní výhody                                                                  powerframe2_06

  • Používáno v prvovýrobě nových automobilů
  • Překračuje požadavky na originální vybavení
  • Mřížka PowerFrame® pro velkou startovací sílu
  • Vyvinuta podle nejvyšších evropských standardů
  • Výjimečný startovací výkon za studena až 122 %
  • Pomáhá chránit životní prostředí s programem ecosteps®
  • Čistá výroba – o 20 % nižší spotřeba energie a o 20 % nižší znečištění vzduchu

 

Technologie mřížky PowerFrame vyvinutá společností Johnson Controls je další generací technologie vozidlových baterií. Inovativní konstrukce kladné mřížky PowerFrame je silnější a trvanlivější, a poskytuje baterii vašeho vozidla optimální výkon.

UDRŽTE VAŠE VOZIDLO V POHYBU

Technologie mřížky PowerFrame je navržena k minimalizaci koroze, která způsobuje selhání baterie, a umožňuje tak vám i vašemu vozidlu zůstat mobilní. K této korozi dochází postupně jako výsledek cyklů nabíjení a vybíjení probíhajících v baterii vašeho automobilu. Při zakoupení vozidlové baterie s technologií mřížky PowerFrame budete mít v duši klid, že auto kdykoli nastartujete.

STRUKTURÁLNĚ SILNÁ

Patentovaná technologie mřížky PowerFrame byla navržena pro výkon. Má až o 66 % vyšší životnost a odolnost proti korozi než jiné modely mřížek. Technologie mřížky PowerFrame zajišťuje odolnost mřížky proti praskání a máte tak jistotu, že pokles výkonu bude pozvolnější.

VYNIKAJÍCÍ STARTOVACÍ VÝKON

Právě kladná mřížka poskytuje energii pro startování automobilu. Je to kritická součást baterie, start za startem. Konstrukce mřížky PowerFrame zvyšuje výkonnost elektrické soustavy vozidla, poskytuje vynikající startovací sílu díky lepšímu průchodu proudu až o 70 % oproti jiným technologiím mřížky. To znamená více souvislých startů.

ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Výrobní proces PowerFrame spotřebovává o 20 % méně energie a produkuje o 20 % méně skleníkových plynů, než jiné výrobní postupy.

V roce 2006 proces technologie mřížky PowerFrame obdržel cenu 2006 Clean Air Award od EPA za snížení CO² ve vzduchu.

powerframe-cz

 

Varta Power Frame

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: