Opravná sada na pneumatiky s kompresorem SLIME Smart Repair

Opravná sada na pneumatiky bez nutnosti demontáže kola. Pouze namontujete na ventilek hadičku, naplníte kolo hmotou, dohustíte pneumatiku kompresorem a můžete pokračovat v jízdě. To zvládne opravdu každý, i žena v šatech. 

24h
Kód: 75-007
1 299 Kč / ks 1 074 Kč bez DPH
Kategorie: Výbava vozidla
Záruka: 24 měsíců

  Opravná sada na pneumatiky bez nutnosti demontáže kola. Pouze namontujete na ventilek hadičku, naplníte kolo hmotou, dohustíte kompresorem a můžete pokračovat v jízdě. To zvládne opravdu každý, i žena v šatech. Řidiči, kteří se na vozovkách pohybují již nějaký ten týden se již určitě alespoň jednou setkali s problémem defektu pneumatiky. Naše vozovky k proražení pneu skýtají opravdu mnoho příležitostí. 

  Výměna takovéto pneumatiky pak v terénu vyžaduje jistou manuální zručnost a hlavně nutnost vlastnit neporušenou rezervní pneumatiku, hever a základní sadu klíčů. Nešikovnějším nezbývá mnohdy nic jiného, než si zavolat drahou odtahovou službu. Nabízíme vám řešení rychlých oprav takto poškozených pneumatik. Tímto řešením je těsnící hmota SLIME.

 

Opravná sada SLIME namísto rezervy

   Dnešní znění vyhlášky již nenařizuje vozit ve vozidle rezervní pneumatiku. Namísto toho řidiči stačí vozit opravnou sadu. Je mnohem skladnější a její použití zvládne opravdu každý. Taková je například opravná sada SLIME. Technologie Fibro-Seal, která je v těsnících hmotách SLIME použita, je patentovaná moderní směs vláken, polymerů a tuhnoucích činitelů, které se propojí v místě defektu a dokonale jej utěsní. Hmota je řidičem vpravena přes ventilek do běhounu pneumatiky, kde díky odstředivé síle otáčení vyhledá a utěsní poškozené místo včetně míst s předchozími defekty. Životnost opravených míst je opravdu vysoká, použitá hmota v nádobě neztuhne, zůstává tekutá a použitelná pro další případy.

 

Záruky kvality a bezpečnost směsi SLIME

   Těsnící hmota SLIME odolává extrémně nízkým (bod mrznutí -37°C) i vysokým teplotám (bod oddělení 82°C), dá se jednoduše smýt čistou vodou, je nehořlavá a netoxická, čímž je šetrná k životnímu prostředí. Díky antikorozivním účinkům neublíží ani vaší karosérii, ráfkům či pneumatikám. Takto "provizorně" opravená pneumatika nijak nebrání pozdější standartní opravě v pneuservisu. Před použitím si prosím pozorně přečtěte návod na použití! Těsnící hmota Slime není určena k ošetření pneumatik, u kterých uniká tlak z postranních defektů, pomalých defektů, poškozených ráfků nebo špatných ventilů.

 

Jak těsnící hmotu SLIME použít ?

Použití těsnících hmot SLIME je velmi jednoduché.
1. Černá čepička je nástavec na vyjmutí vložky ventilu. Odšroubujte tento nástavec z konce čepičky a použijte ho k vyjmutí vložky z ventilu pneumatiky.
2. Připojte hadičku na plnění, která je součástí balení, k láhvi i k ventilu. Vmáčkněte dovnitř požadované množství těsnící hmoty.
3. Našroubujte vložku ventilu zpátky.
4. Nafoukněte pneumatiku na doporučený tlak vzduchu, který je zaznamenán na vnější straně vaší pneumatiky. Pokud je těsnící hmota používána na opravu pneumatiky, zatočte pneumatikou, aby se hmota dostala až k defektu.

 

Polo-Automatická opravná AUTO sada Slime "Smart Spair" rychlé řešení defektů

Polo-Automatická opravná AUTO sada Slime /Smart Spair/ rychlé řešení defektů    Opravné sady SLIME na defekty pneumatik

   Speciální velmi kvalitní těsnící hmota na pneumatiky Slime, chytrý způsob, jak opravit propíchnutou pneumatiku. S hmotou Slime už nikdy nebudete muset čekat na odtahový vůz nebo měnit píchnutou pneumatiku. Nyní ji dokážete spravit za 15 minut nebo i méně! Stačí použít těsnící hmotu, nafouknout vaši pneumatiku a můžete jet. Těsnící hmota Slime představuje praktické a přenosné řešení pro opravu píchnuté pneumatiky. Uložit ji můžete pod sedadlo nebo do kufru.

 

Balení obsahuje:


1 x těsnící hmota na pneumatiky Slime (473 ml)
1 x vysoce výkonný 12V vzduchový kompresor se zabudovaným tlakoměrem a šňůrou s AC adaptérem, který se dá použít do jakékoliv zásuvky
1 x vzduchová hadička
1 x nástavec na odejmutí vložky ventilu a hadička na plnění
1 x sada nástrojů a adaptérů (na pneumatiky, míče, plážové hračky, vzduchové matrace, nafukovací předměty?)
1 x návod na použití

 

                             

Opravná sada na pneumatiky SLIME SMART REPAIR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: